Стрибок у майбутнє: Розширення революційної низькотемпературної спліт-серії теплових насосів Daikin Altherma 3

Стрибок у майбутнє: Розширення революційної низькотемпературної спліт-серії теплових насосів Daikin Altherma 3

29.08.2018 / Новини Daikin

Компанія Daikin розширює свою низькотемпературну спліт-серію теплових насосів Daikin Altherma 3 завдяки інтегрованому безнапірному баку ECH2O.

Розроблена на базі власної інноваційної технології Bluevolution компанії Daikin, серія Daikin Altherma 3 поєднує високоефективні компресори з холодильним агентом R32 з низьким показником Потенціалу Глобального Потепління GWP. Холодильний агент майбутнього R32 пропонує найбільш екологічно збалансовану альтернативу гідрохлорфторвуглецям з еквівалентними робочими показниками.

Нова інтегрована модель ECH2O, що є доступною до замовлень з цього літа, забезпечує установників та власників будинків суттєво розширеним вибором та максимізує використання поновлюваних джерел енергії. Поєднуючи високі експлуатаційні показники з легкістю та зручністю інсталяції, система ECH2O пропонує унікальні для ринку функціональні можливості, як то свіжа та безпечна гаряча вода.

Розширення спліт-серії Daikin Altherma 3

Інтегрований блок ECH2O стає частиною модельного ряду Daikin Altherma 3. Застосовуючи новітню технологію R-32 Bluevolution, модельний ряд оснащений інноваційним користувацьким інтерфейсом з індикатором Daikin Eye.

Високі робочі показники

Daikin Altherma є найбільш поширеним тепловим насосом у Європі з більш ніж 500,000 працюючих наразі систем. Нова серія Daikin Altherma 3 на холодоагенті R32 на основі унікальної технології Bluevolution компанії Daikin пропонує користувачеві підвищений рівень продуктивності з температурою води 65°C, що ідеально підходить для проектів нових будівель з теплою підлогою, забезпечуючи водночас необхідну теплову продуктивність у випадку застосування радіаторів без підтримки електричного занурного нагрівача.

Інтуїтивний користувацький інтерфейс

Інтуїтивна функція індикатора Daikin Eye, що надзвичайно проста у конфігуруванні, забезпечує візуальну актуалізацію стану системи в реальному часі. Блакитний колір означає повністю правильну роботу системи, в той час як у випадку системної помилки, індикатор Daikin Eye зміниться на червоний.

Технологія ECH2O – принцип свіжої води

echtwooa.jpgВнутрішнє відокремлення від побутової гарячої води забезпечує свіжу чисту воду без будь-якого ризику забруднення та седиментації.

Максимізація використання відновлюваних джерел енергії

Інтегрована система ECH2O, що є надзвичайно екологічно-безпечним тепловим насосом, пропонує майбутнє-орієнтоване теплове побутове рішення з використанням сонячної енергії. Система доступна або у підтисковому варіанті, що під’єднана до термальних сонячних панелей та наповнена тепло-трансферною рідиною з антифризом, або у безнапірному варіанті, що оснащена додатковим насосом з циркуляцією води без необхідності в антифризі. Третя бівалентна опція дозволяє акумуляцію тепла з інших джерел енергії, таких як рідинне паливо, газ або пеллетних котлів, в сонячних системах, знижуючи таким чином й надалі енергоспоживання. Системи постачаються з функцією Smart Grid Ready, що дозволяє підключення до фотовольтаїчних сонячних панелей.

Створена для ефективності та універсальності

Новий внутрішній блок EHS(B)(H/X)-D системи Daikin Altherma 3 ECH2O відрізняється коефіцієнтом ефективності COP до to 5.1 з класом енергоефективності A+++ для опалення приміщень та A для гарячої води. Система постачається у двох розмірах, 300 літрів або 500 літрів, в той час як діапазон потужностей охоплює 4 та 6 кВт для внутрішніх блоків, а також 4, 6 та 8 кВт для зовнішніх блоків. Розроблені для максимальної гнучкості та простоти інсталяції, розміри 300-літрового блоку становлять 1891 x 595 x 615 мм, а 500-літрового – 1896 x 790 x 790 мм.

Система ECH2O доступна з серпня 2018 року, подальші подробиці.

Daikin Europe N,.V. –  Довідка

Компанія Daikin Europe N.V. є провідним Європейським виробником систем кондиціювання повітря, теплових насосів та холодильного обладнання з приблизно 5,500 співробітниками на всьому континенті та 10 головними виробничими підприємствами у Бельгії, Республіці Чехія, Німеччині, Італії, Туреччині та Великій Британії.

Глобально, компанія Daikin відома своїм інноваційним підходом до розробки продукції, неперевершеною якістю, а також найвищим рівнем універсальності своїх комплексних кліматичних рішень. Спираючись на більш ніж 90-річний досвід у розробці та виробництві опалювальних на охолоджувальних технологій, Daikin є ринковим лідером у галузі теплових насосів. Технологічні рішення Daikin VRV та Daikin Altherma на базі теплового насосу є найбільш популярними, з точки зору продажу, системами в Європі, з більш ніж 500,000 системами, доставленими наразі своїм замовникам.

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.