Технологію Daikin VVR визнано провідною

Технологію Daikin VVR визнано провідною

14.03.2017 / Новини Daikin

Сполучені Штати: Компанія DAIKIN Applied стала володарем престижної нагороди Frost & Sullivan Manufacturing Leadership Awards серед найбільш відомих світових виробників за свою інноваційну технологію Змінного Ступеню Стиснення VVR.

Технологія VVR, що інтегрована в нові чиллери Pathfinder з повітряним охолодженням виробництва DAIKIN, дозволяє компресору системи у будь-який момент спрогнозувати, або прорахувати, необхідну потужність та відповідно відрегулювати ступінь стиснення холодильного агенту. Як результат, продуктивність компресора оптимально відповідає поточним потребам, в той час як користувачі не витрачають додаткові гроші на надлишкове стиснення, що трапляється у 95% випадків.

Вже у 13-й рік свого існування, програма Manufacturing Leadership Awards відзначає організації та особи, що роблять суттєвий внесок у майбутній розвиток глобального виробництва. «Технологія VVR забезпечує компанії DAIKIN можливість запропонувати нашим замовникам набагато вищий рівень гнучкості, підвищену ефективність та в цілому значно оптимізоване охолоджувальне рішення», пояснює Rob Landes, керівник напрямку холодильних машин.

Авторитетного кліматичного гіганта DAIKIN Applied обрано із 91 компаній та проектів, що представляють широкий спектр різних галузей – цьогорічних переможців конкурсу найкращого виробника Manufacturing Leadership Award.

«Потреби кожного замовника зазвичай суттєво відрізняються, тому, завдяки технології VVR ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного проекту у найбільш надійний спосіб». Провідного ринкового гравця DAIKIN Applied буде відзначено на урочистій гала-події, що відбудеться в останній день роботи Саміту Провідних Виробників Manufacturing Leadership Summit з 12 по 14 червня 2017 року в приміщенні Hyatt Regency Huntington Beach Resort and Spa у місті Huntington Beach, Каліфорнія.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.