Теплові насоси забезпечують Daikin суттєву частку прибутків

Теплові насоси забезпечують Daikin суттєву частку прибутків

27.09.2023 / Новини Daikin

БЕЛЬГІЯ: Останніми роками стабільний попит на теплові насоси, переважно в Європі, значно допомагає відомому європейському кліматичному виробнику Daikin Europe N.V. Минулого року, загальні показники продажу обладнання компанії перевищили €5 млрд., що на 20% більше порівняно з роком раніше.

Теплові насоси Daikin Altherma

Продажі побутових теплових насосів зросли більш ніж на 50%, перевершивши показники ринку.

Компанія Daikin повідомляє, що значне зростання продажів було досягнуто, незважаючи на постійні глобальні проблеми, пов’язані з хронічним дефіцитом компонентів, перебоями в ланцюзі постачання продукції, європейською енергетичною кризою, високою інфляцією та зниженням купівельної спроможності споживачів.

“Незважаючи на складні економічні умови, відчутне зростання Daikin Europe у 2022 році перевищує амбітні цілі нашого п’ятирічного Стратегічного Плану Fusion 25. Наші інноваційні технології опалення та охолодження з низьким вмістом вуглецю, розроблені в регіоні Європа, Близький Схід та Африка EMEA та призначені для місцевого споживання, продовжують уможливлювати енергетичний перехід регіону”, коментує Masatsugu Minaka, голова правління Daikin Europe.

Daikin пояснює збільшення частки ринку завдяки останнім інвестиціям у європейські виробничі потужності. “Із зростанням попиту на теплові насоси наша компанія змогла збільшити обсяги виробництва понад початкові плани, незважаючи на складні та нерегулярні джерела постачання компонентів”, пояснює Takayuki Kamekawa, віце-президент департаменту продажів Daikin Europe. “В результаті ми досягли більш ніж 150% зростання товарообігу теплових насосів у порівнянні з попереднім фінансовим роком”.

Постковідний європейський комерційний ринок все ще демонструє нестабільність інвестицій у роздрібну торгівлю та готельний бізнес, наполягає Daikin, але його найсильнішим активом виявилася вдала лінійка продукції для легких комерційних застосувань, таких як невеликі центри обробки даних і складські приміщення, а також хороша доступність широкого модельного ряду комерційних мультизональних систем VRV.

В сегменті холодильного обладнання низький попит збоку мереж роздрібної торгівлі продуктами харчування дещо негативно вплинув на результати дочірньої компанії Daikin Europe AHT.

Інвестиції

У 2022 році компанія Daikin Europe здійснила цілу низку ключових інвестицій, окрім придбання італійського постачальника технічних послуг Landi SpA., що охоплювали інвестиції в розмірі понад €90 млн. для розширення виробництва теплових насосів у Бельгії, Німеччині, Чехії та Туреччині, а також інвестиції в розмірі €300 млн. в нову фабрику з виготовлення теплових насосів для житлових будинків у Польщі. 2022 рік також ознаменувався відкриттям першого заводу Daikin у Саудівській Аравії з виробництва установок обробки повітря та прикладних систем кондиціювання повітря.

Група Компаній Daikin Europe також залучила понад 1200 нових співробітників у 2022 році, збільшивши кількість робочої сили приблизно на 10%. До 2030 року виробник планує працевлаштувати ще 7000 осіб, майже подвоївши таким чином поточний штат з 12 800 до 20 000 співробітників у регіоні EMEA.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.