Використання чиллерів для охолодження та опалення невеликих житлових будівель

Використання чиллерів для охолодження та опалення невеликих житлових будівель

01.08.2022 / Новини Daikin

Компанія Daikin постачає теплові насоси з лінійки продуктів BLUEVOLUTION як рішення для низки житлових проєктів. Останній з таких проєктів нещодавно було реалізовано в місті Порту, Португалія.

Встановлене обладнання:

  • Два чиллери  x EWYT-CZ
  • Загальна холодопродуктивнсть: 21 кВт
  • Загальна теплопродуктивність: 21 кВт

Про проєкт

Метою проєкту було запропонувати кінцевому замовнику рішення, яке могло б забезпечити і охолодження і опалення, виходячи із сезонних потреб у опаленні, а також нагрівання побутової води. Все це завдяки системі, що забезпечує надійність, високу енергоефективність та низькі експлуатаційні витрати.

Детальніше про проєкт, рішення та продукт

Новий невеликий інверторний чиллер на холодоагенті R-32 знову виявився цінним рішенням, у тому числі і для житлових проєктів, демонструючи різноманітність можливостей, які компанія Daikin може запропонувати з портфоліо своєї продукції, здатних задовольнити потреби проєктів, починаючи від великих стадіонів до відносно невеликих будівель.

Для цього проекту, компанія Daikin поставила два чиллери в опалювальній версії, які змогли легко задовольнити потреби в потужності конкретного проєкту (21 кВт), забезпечуючи високі показники енергоефективності – найвищі на ринку для цього сегменту продукції.

Невеликий інверторний чиллер на холодоагенті R-32 був встановлений в системі, яка забезпечуватиме і охолодження, і опалення (в залежності від сезону) через фанкойли, встановлені у приміщенні, а також гаряче водопостачання для господарсько-побутових потреб.

Новий невеликий інверторний чиллер був надзвичайно цінним рішенням для проєкту, оскільки він зміг задовольнити всі вищезазначені потреби завдяки сучасному дизайну, спрямованому на забезпечення високої ефективності, разом із повністю інверторними блоками, оптимізованими для забезпечення найкращої продуктивності завдяки холодоагенту R-32, який має низький показник потенціалу глобального потепління (ПГП).

Докладніше про новий невеликий інверторний чиллер компанії DAIKIN.

 

Також надійність була забезпечена величезним досвідом Daikin у розробці технологій на холодоагенті R-32.

У 2018 році компанія Daikin була новатором і увійшла в історію, представивши перші чиллери на холодоагенті R-32, за якими того ж року з’явилися чиллери зі спіральними компресорами та опцією free cooling, а в 2020 році – тепловий насос на холодагенті R-32.

Сьогодні Daikin є брендом з найбільшою кількістю установок на холодоагенті R-32 у світі, що є свідченням досвіду, знань, якості та надійності такої продукції.

: DAIKIN APPLIED EU / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.