Новини індустрії

ШВЕЙЦАРІЯ: Дослідники з Федеральної Вищої Технічної Школи ETH Zurich та Університету Прикладних Наук Східної Швейцарії в місті Buchs стверджують, що зміна складу холодоагентних сумішей може дозволити тепловим насосам генерувати різні температури від різних джерел тепла, одночасно системну підвищуючи ефективність до 25%.

НІМЕЧЧИНА: Серед житлових будинків, побудованих в країні в 2023 році, теплові насоси домінують як основна система опалення з часткою 64,5% і зростанням на 7,6 відсоткових пунктів лише за один рік.

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Уряд Великої Британії оголосив про виділення додаткових £5.3 млн. в рамках Програми Підтримки Розробки Інноваційних Рішень на Теплових Насосах Heat Pump Ready.

Сполучені Штати: Міністерство Енергетики США DOE оголосило про наявність додаткових $63 млн. для збільшення виробництва теплових насосів в країні.

ІТАЛІЯ: Величезний інтерес до теплових насосів на провідній європейській кліматичний виставці Mostra Convegno Expocomfort 2024 року спонукав організаторів шоу запустити новий захід у 2025 році, присвячений виключно тепловим насосам.

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Кількість кваліфікованих установників теплових насосів у Великій Британії минулого року зросла майже на 8000, що на 166% більше, ніж у попередньому 2022 році.

В Фінляндії, у 2023 році було продано майже 120 000 теплових насосів. Згідно зі статистикою Фінської асоціації теплових насосів SULPU, продажі теплових насосів впали на 40% після 50% зростання у піковому 2022 році.

НІДЕРЛАНДИ: Незважаючи на деяке уповільнення зростання в червертому кварталі, початкові показники продажів теплових насосів у Нідерландах у 2023 році досягли 150 000 систем.

В останні роки аномальні погодні явища стали настільки очевидними, що багато людей по всьому світу відчувають їх на собі щодня. Вважається, що причиною глобального потепління є збільшення кількості парникових газів, що викидаються в атмосферу внаслідок діяльності людей у повсякденному житті та промислової діяльності. Європа першою почала вживати заходів проти викидів парникових газів. В останні роки Сполучені Штати також пішли в цьому напрямку з приходом до влади адміністрації Байдена. По всьому світу країни впроваджують правила в контексті Паризької угоди.

ЄВРОПА: Європейська Комісія відклала План Дій щодо розгортання теплових насосів до виборів до Європейської Унії. Рішення прийнято, незважаючи на неодноразові запевнення Комісії, що План Дій буде оприлюднено на початку 2024 року, як тільки буде завершено перегляд Закону про Енергетичну Ефективність Будівель EPBD. Завершення перегляду наразі є на крок ближче, після ухвали Директиви Радою Європи.

ЄВРОПА: Попередня угода між Європейським Парламентом і Радою щодо посилення Директиви про Енергетичну Ефективність Будівель EPBD передбачає повну відмову від бойлерів на викопному паливі до 2040 року.

Більшість з нас проводять багато часу на роботі; cередньостатистична людина проводить на роботі понад 90 000 годин протягом життя. Це дозволяє з упевненістю стверджувати, що наша робота і, що не менш важливо, наше робоче місце мають величезний вплив на наше життя.

НІМЕЧЧИНА: На початку опалювального сезону 2023/24 років домогосподарства з ефективними тепловими насосами витрачатимуть приблизно на 30% менше енергії на опалення, ніж з газовим опаленням.

У Європейському Союзі податок на додану вартість (ПДВ) є податком на споживання товарів і послуг. Ставка ПДВ для продуктів відновлюваної енергетики в ЄС може змінюватися залежно від типу продукту та країни, де він продається.

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.