BSRIA повідомляє про 4,5% зростання глобальних продажів водяних теплових насосів у 2019 році

BSRIA повідомляє про 4,5% зростання глобальних продажів водяних теплових насосів у 2019 році

На додаток до аналізу глобального ринку систем кондиціювання повітря з урахуванням сегменту теплових насосів типу повітря-повітря, Бритійська Ассоціація Маркетинговых Досліджень та Інформації в Галузі Будівництва BSRIA оприлюднила останню серію досліджень на ринках водяних теплових насосів.

Щойно опублікований огляд світового ринку охоплює 22 країни світу.

Дослідження водяних теплових насосів Ассоціації BSRIA охоплюють геотермальні теплові насоси, сплітові теплові насоси типу повітря-вода, моноблокові теплові насоси типу повітря-вода,  вентиляційні теплові насоси типу повітря-вода та теплові насоси  моноблокові теплові насоси типу повітря-вода з інтегрованим водяним циліндром (водонагрівачі на базі теплового насоса). Дослідження дають повне розуміння останніх тенденцій на ринку з точки зору розвитку продажів за типом продукції, зміною цін, структурою пропозицій, довготерміновим прогнозом та аналізом ринкових рушіїв.

Огляд ринку

У порівнянні з попереднім роком, продажі водяних теплових насосів усіх типів у 2019 році зросли на 4,5% до приблизно 2,7 млн. одиниць. Прибутки від продажів зросли до позначки €5,24 млрд., що на 9,0% більше порівняно з 2018 роком. Світова кон’юнктура вказує на зростання переважно через швидке прискоренням попиту в Європі, навіть за умови зберігання за Китаєм найбільшої частки світового ринку. На теплові насоси типу повітря-вода вочевидь припадає основна частина продажів у всіх регіонах, охоплених дослідженням.

Aline Breslauer, старший консультант BSRIA:

‘Наші колеги з китайського офісу BSRIA повідомляють, що місцевий ринок починає виявляти ознаки сповільнення економіки Китаю. Китайський уряд прагне наразі зменшити свою фінансову підтримку після буму попиту на субсидії протягом 2016-2017 років, і дешевші опалювальні альтернативи зараз набирають сили за рахунок теплових насосів типу повітря-вода. У 2019 році ринок теплових насосів Китаю впав на 1,7% до 1,8 млн. одиниць за кількісним показником. Теплові насоси для підігріву побутової води все ще очолюють попит’.

В Європі, жорсткіші норми, пов’язані зі стандартами будівництва, проклали шлях до потужного розширення ринку. Продажі у великих європейських країнах збільшився майже на 20% і досягли понад 830 тис. систем. Ринок оцінюється у €3,1 млрд. Багато країн-членів Європейської Унії пропонують фінансову підтримку проектів на базі теплових насосів для стимулювання заміни старих котлів, що стало одним з основних факторів зростання в таких країнах, як Франція, Велика Британія, Нідерланди та Італія. Підвищена кількість інсталяцій гібридних або комбінованих систем тепловий насос – бойлер є ще однією ознакою стійкого відходу від викопного палива.
Незважаючи на неухильне зростання в останні роки популярності геотермальних теплових насосів та теплових насосів типу повітря-вода у США, споживацька обізнаність щодо водяних теплових насосів для обігріву приміщень та/або приготування побутової гарячої води залишається обмеженою по всій країні. Місцевий ринок значною мірою представлений циліндровими тепловими насосами для підготовки гарячої води. Затвердження нових будівельних норм у Каліфорнії підштовхнуло цей ринковий сегмент, що загалом зріс на 13,8%.

Регіональний аналіз продажу теплових насосів у 2019 році — Джерело: BSRIA

Щорічні темпи зростання 2019/18 за типом та регіоном — Джерело: BSRIA

Дослідження теплових насосів Асоціації BSRIA є важливим інструментом, що сприяє виробникам кліматичних систем та компонентів контролювати ринок та підтримує їх в процесі прийняття стратегічних бізнес-рішень.

: BSRIA / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.