Daikin скаржиться на відсутність бюджетної підтримки для теплових насосів

Daikin скаржиться на відсутність бюджетної підтримки для теплових насосів

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Виробники теплових насосів висловили розчарування через відсутність канцлерської підтримки в весняному бюджеті.

Відомий глобальний кліматичний гігант Daikin, разом з Mitsubishi Electric, висловили жаль з приводу того, що канцлер скарбниці Jeremy Hunt не відокремив електроенергію від газу.

Henk van Den Berg, стратегічний бізнес-менеджер компанії Daikin UK, департамент опалення та відновлюваних джерел енергії, зокрема зазначив: “Теплові насоси зазвичай економлять 5-10% річних експлуатаційних витрат порівняно з газовим бойлером, але перспектива подальшої економії блокується переважно застарілим податком на електроенергію, що їх живить”.

Russell Dean, директор департаменту побутової продукції Mitsubishi Electric, погоджується: “Хоча ціна на електроенергію прив’язана до вартості газу, і залежить від попиту на нього та пропозиції, або потенціалу використання зброї, як у випадку з російською агресією в Україні, вона залишатиметься під загрозою продовження зростання”.

Henk van Den Berg наполягає на потребі зробити більше, щоб Велика Британія не відставала від інших країн у глобальних екологічних перегонах: “Хоча фінансова підтримка від уряду все ще діє, переваги теплових насосів у порівнянні з системами на викопному паливі мають бути належним чином оцінені і прокомуніковані для загального заохочення кращого використання схеми модернізації бойлерів Boiler Upgrade Scheme, з подальшою забороною встановлення газових бойлерів у нових будинках та більш чіткою підтримкою навчання монтажників”.

“Хоча весняний бюджет продовжуватиме створювати основу для досягнення вуглецевої нейтральності, можна було би зробити більше, спираючись на зобов’язання щодо навколишнього середовища та досягнення мети до 2050 року”, підкреслює Russell Dean.

Dean привітав деякі з оголошених нових заходів, включаючи продовження угоди про кліматичні зміни Climate Change Agreement та плани інвестувати у більшу кількість внутрішніх джерел енергії.

“Весняний бюджет мав би мати більш довготермінові життєздатні рішення для досягнення вуглецевої нейтральності”, додав він.

“Оскільки багато підприємств планують припинити газування своїх будівель протягом наступних кількох років, а теплові насоси вважають майбутнім як комерційного, так і побутового опалення у Великій Британії, також важливо, щоб уряд підтримував ширше впровадження цієї технології. Для заохочення цих заходів, ми хотіли б побачити зобов’язання передати родинам невитрачені гроші із схеми модернізації бойлерів Boiler Upgrade Scheme на утеплення своїх будинків та встановлення теплових насосів”.

Paul Wrighton, директор з питань екологічно стійкої інфраструктури компанії Johnson Controls, вважає, що в бюджеті не вистачає сміливої нової програми, що сприяла би використанню теплових насосів та інших можливостей енергоефективності. “Особливо теплові насоси є невигідними з огляду на вартість, ефективність та екологічність порівняно зі старими газовими бойлерами”, зауважив він.

“Поточна схема модернізації бойлерів Boiler Upgrade Scheme має бюджет у £150 млн. щороку протягом трьох років і спрямована на видачу 30 000 ваучерів щорічно. Але за перші вісім місяців роботи було призначено лише 9888 грантів. Є величезна можливість підняти напругу в цьому питанні за допомогою справжньої загальнонаціональної програми для прискорення змін”.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.