До 2030 року 70% європейських домогосподарств будуть оснащені тепловими насосами

До 2030 року 70% європейських домогосподарств будуть оснащені тепловими насосами

ВІДЕНЬ/ФРАНКФУРТ – Завдяки виходу на ринок нового покоління інноваційних опалювальних рішень Daikin Altherma 4 у 2024 році та значним інвестиціям в європейські виробничі потужності, провідний глобальний кліматичний гравець Daikin готується до швидкого зростання європейського ринку теплових насосів. Передбачається, що до 2030 року обсяги ринку зростуть до 14 мільйонів нових опалювальних систем, з яких 10 мільйонів припадатимуть на водяні теплові насоси.

Як піонер у технології теплових насосів, компанія Daikin з 2006 року реалізував в Європі 1,2 мільйона водяних систем. На міжнародній кліматичній виставці ISH 2023 минулого місяця компанія продемонструвала, яким чином вона продовжить свій шлях зростання, і представила свій розширений асортимент теплових насосів з новим Daikin Altherma 4, що побачить ринок у 2024 році. Крім того, Daikin окреслив рівень своїх інвестицій в постійне розширення виробничих потужностей як надзвичайно важливий етап для задоволення зростаючого попиту. До 2025 року Daikin вироблятиме 1 мільйон теплових насосів на рік лише на новій виробничій базі в Польщі, що розпочне роботу у 2024 році як найбільша фабрика Daikin у Європі. Також планується суттєве розширення виробничих майданчиків в Бельгії, Чехії та Німеччині.

До 2030 року 70% європейських домогосподарств будуть оснащені тепловими насосами

Ринок водяних теплових насосів у Європі неухильно зростав у період з 2010 по 2020 роки, а у 2022 році, завдяки Європейській Зеленій Угоді, отримав подальший поштовх до 1,6 мільйона реалізованих водяних теплових насосів. Під впливом Європейського Плану REPowerEU і тенденції поступової відмови від викопного палива, щорічне зростання до 2025 року має досягти 3,5 мільйонів систем. Беручи до уваги більш високий очікуваний рівень заміни систем опалення протягом наступних семи років, Daikin оцінює зростання обсягу європейського ринку опалення до 14 мільйонів нових опалювальних систем до 2030 року, десять мільйонів з яких будуть водяними тепловими насосами. Це означає, що сім з десяти систем опалення будуть тепловими насосами. Наразі цей показник становить два з десяти.

daikin-ish-2.jpeg

Daikin на шляху зростання

Після виведення на ринок у 2006 році теплового насосу Altherma, компанія Daikin стала піонером у виробництві цих опалювальних систем у Європі. Відтоді компанія активно просуває позиціонування цього стійкого кліматичного рішення та сприяє трансформації ринку в бік відновлюваних систем опалення. Наразі Daikin є ключовим постачальником теплових насосів для новобудов і реконструкції існуючих будівель. З 1,2 мільйонами водяних теплових насосів, встановлених на сьогоднішній день в Європі, Daikin займає лідируючу позицію на ринку.

На недавньому профільному кліматичному шоу ISH 2023, провідній світовій виставці в галузі водопостачання, опалення та кондиціювання повітря у німецькому Франкфурті, авторитетний кліматичний гігант Daikin представив свій широкий асортимент теплових насосів з інноваціями, такими як Daikin Altherma 3 R MT, що буде випущена протягом року, а також нове покоління цих опалювальних рішень Daikin Altherma 4, запланованих на 2024 рік. Цей тепловий насос, що розроблений і виготовлений повністю в Європі, переважає не тільки завдяки новому зовнішньому дизайну, але й забезпечує нові інтелектуальні функції керування.

daikin-ish-3.jpeg

Наближеність до ринків збуту

Patrick Crombez, генеральний менеджер з опалення та відновлюваних джерел енергії в Daikin Europe, зокрема зазначив: “Інвестиції в європейські виробничі потужності підкреслюють нашу стратегію наближення до ринків збуту. Наразі Daikin має 13 виробничих майданчиків у Європі, 90 офісів з близько 3000 спеціалістами з продажу та обслуговування, а також пропонує навчання в 61 навчальному центрі. Для відповідності зростаючим європейським стандартам безпеки в професійному монтажі та обслуговуванні обладнання, Daikin керує платформою Stand by Me – Certified Partner з новою загальноєвропейською програмою навчання та консультацій для монтажників і технічних фахівців”.

: Daikin / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.