Merkel наполягає на дотаційній модернізації опалення

Merkel наполягає на дотаційній модернізації опалення

Німеччина: Бундесканцлерка Dr. Angela Merkel закликала власників будинків активніше користуватися існуючими програмами стимуляції та підтримки переходу на альтернативні джерела енергії з метою оперативнішої заміни застарілих опалювальних систем.

Зокрема, у своєму новому відео подкасті Пані Merkel вказує на Програму Санації Житлових Об’єктів за підтримки Банку Розвитку Німеччини та Федерального Уряду країни, що забезпечує субсидії в розмірі до €5000 за модернізацію системи опалення.

У розмові з Guido Gentzsch, галузевим фахівцем з Glienicke, Бундесканцлерка наголошує на значенні та важливості приватних господарств у процесі енергозбереження та успішному переході на альтернативні джерела енергії. “Наша мета – покрокове вилучення з ринку застарілих опалювальних систем, однак, звичайно ми маємо брати до уваги також і тих споживачів, що вже зробили відповідні інвестиції та знаходяться наразі в ситуації обмежених матеріальних можливостей“. Пані Merkel розраховує на поступову заміну в Німеччині приблизно 13 млн. систем опалення.

На питання чи це є можливим – через високу вартість модернізації опалювальних систем – підвищити існуючий рівень субсидій на кшталт компенсацій за утилізацію старих авто, Канцлерка Німеччини закликала цілеспрямовано проінформувати себе про вже діючі федеральні та місцеві програми субсидування та підтримки споживачів. Завдяки дотаціям, нова система опалення могла би бути для багатьох вельми привабливою. До 2030 року, на думку Пані Merkel, уряд Німеччини має “досягнути відчутного прогресу“ в цьому питанні. “На мій погляд, програма ринкового стимулювання є доволі непоганою можливістю“, зазначила Бундесканцлерка.

Від більш детальної відповіді на деякі важливі запитання Пані Merkel все ж ухилилася.

Повне інтервью з Канцлеркою Німеччини Dr. Angela Merkel.

: tga fachplaner / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.