Musk планує вивести на ринок теплові насоси

Musk планує вивести на ринок теплові насоси

Elon Musk, засновник електромобільного гіганта Tesla, спонукає світову галузь опалювальних технологій до роздумів над своїм твітом, де відомий бізнесмен висловлює бажання розробити надзвичайно ефективний тепловий насос для застосування у приміщеннях.

Від електричного автомобіля до теплового насоса: шеф Tesla Elon Musk прагне вийти на ринок опалювальних технологій.

‘Одного дня ми запропонуємо надзвичайно ефективні системи забезпечення якості внутрішнього повітря побутового призначення з фільтрами HEPA’, пише засновник Tesla у своєму Twitter. На запитання деяких користувачів Twitter, Musk зазначив: ‘Це мій улюблений проект і я би дуже хотів його реалізувати. Можливо, ми розпочнемо наступного року. Я просто вірю, що можливо розробити набагато кращу – тихішу, надійнішу і надзвичайно енергоефективнішу – систему забезпечення якості внутрішнього повітря для свого помешкання із набагато потужнішим пиловим фільтром’. Бізнесмен також зазначає, що вищезазначена система вже розроблена для моделей Tesla і потребує лише модифікації для використання в помешканні.

Musk також захоплюється тепловим насосом, вбудованим в Model Y, що, за словами генерального директора, ‘насправді дуже вражаючий’. Він надзвичайно малий, ефективний, і працює щонайменше 15 років. Ми вже виконали попередню роботу для майбутньої системи для приміщень’, наполягає Musk. Тепловий насос Tesla спілкуватиметься навіть з авто власника помешкання і забезпечуватиме таким чином комфортну температуру всередині будинку, перед його приїздом додому.

: HLK.CO.AT / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.