Nibe придбає німецького виробника теплових насосів Waterkotte

Nibe придбає німецького виробника теплових насосів Waterkotte

Компанія Waterkotte, заснована в 1976 році, є провідним виробником інноваційних, прогресивних систем на базі теплового насосу та інтегрованих рішень для енергетично сталого використання, як у побутовому, так і комерційному сегменті. Щорічний обсяг бізнесу компанії складає близько €26 млн.

Німецькі операційні локації Waterkotte знаходяться у Herne поблизу Dortmund та Georgsmarienhütte біля Osnabrück. Компанія також має офіси з продажу продукції в Австрії, Швейцарії та Італії.

‘Waterkotte сприятиме зміцненню наших ринкових позицій на європейському ринку теплових насосів, особливо в Німеччині, де ринок наразі зростає після останніх законодавчих змін, спрямованих на стимулювання застосовування більш екологічно раціональних рішень для кондиціювання повітря’, коментує Gerteric Lindquist, генеральний директор Nibe.

‘Waterkotte також забезпечить NIBE доступ до власного досвіду роботи з великими проектами, а також тепловими насосами більшої потужності. Ми надзвичайно раді, що управлінська команда в повному складі продовжить вести бізнес’.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.