Німеччина оновлює федеральне фінансування теплових насосів з 2023 року

Німеччина оновлює федеральне фінансування теплових насосів з 2023 року

Німецька Федерація Опалювальної Промисловості BDH реформувала Федеральне Фінансування Ефективних Будівель BEG у два етапи. Другий раунд реформ BEG набув чинності в січні 2023 року та охоплює такі вдосконалення, як нові бонуси, технічні коригування та деякі підвищені вимоги до ефективності.

Серед них ключові зміни для теплових насосів:

  • З 1 січня 2023 року теплові насоси з природними холодоагентами отримують надбавку 5%.
  • З 1 січня 2028 року будуть просуватися тільки теплові насоси з природними холодоагентами.
  • Мінімальний ліміт розрахункового Річного Коефіцієнта Продуктивності APF теплових насосів збільшиться з 2,7 у 2023 році до 3,0 з 2024 року.
  • З 1 січня 2023 року відповідні теплові насоси повинні бути обладнані дисплеєм енергоспоживання та ефективності, за винятком відповідних теплових насосів, що нагрівають за допомогою повітря, і кількість тепла повинна вимірюватися. У цьому випадку допускається вимірювання споживання електроенергії відповідно до DIN EN 12831 додаток 2.
  • З 1 січня 2024 року рівень робочого шуму зовнішніх блоків теплового насоса типу повітря-вода має бути знижений до рівня на 5 дБ нижчого за допустиме граничне значення з 1 січня 2026 р., а з 1 січня 2026 р. – до рівня на 10 дБ нижче останнього значення.
  • З 1 січня 2024 року підвищаться вимоги до ефективності теплових насосів, а саме сезонний коефіцієнт використання опалення приміщень ηs.
  • З 1 січня 2025 року теплові насоси повинні мати можливість підключатися до сертифікованого шлюзу інтелектуального лічильника.

Німецьке Федеральне Фінансування Теплових Насосів

Відсоток субсидії 25%
Теплообмінний бонус 10%
Бонус теплового насосу* 5%
Максимальний відсоток субсидії 40%
Професійне проектування 50%

*Максимальний бонус теплового насосу 5%, навіть якщо вимого до джерела тепла і холодоагенту водночас задовольняються. Джерело: BEG.

: E-JARN / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.