Німеччина впроваджує екологічне маркування Блакитний Янгол для теплових насосів

Німеччина впроваджує екологічне маркування Блакитний Янгол для теплових насосів

НІМЕЧЧИНА: Відтепер побутові теплові насоси можуть бути відзначені німецьким екологічним знаком Blue Angel Блакитний Янгол, незалежним схваленням екологічно чистих продуктів і послуг.

Федеральна Агенція з Охорони Навколишнього Середовища Deutsche Umwelthilfe DUH зіграла ключову роль у розробці критеріїв, що включають використання природних холодильних агентів, вимоги до ефективності та низький рівень шуму.

“Блакитний Янгол для теплових насосів — це прекрасна допомога в прийнятті рішень для громадян, які планують перейти на тепловий насос і бажають зробити вибір, що не шкодить клімату та навколишньому середовищу”,  коментує Jürgen Resch, генеральний директор DUH. “Особливо важливо повністю виключити використання шкідливих для клімату фторованих холодильних агентів. Їм немає місця в екологічно безпечних технологіях, таких як тепловий насос”, додає Resch.

Німецьке екологічне маркування Блакитний Янгол використовується вже більше 45 років. Його вважають незалежною та надійною відзнакою, що встановлює суворі стандарти для екологічно чистих продуктів і послуг.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.