Поверхнева геотермія Німеччини на підйомі

Поверхнева геотермія Німеччини на підйомі

Використання геотермальної теплоти в Німеччині неухильно поширюється, про що свідчать останні експлуатаційні показники до Програми Ринкового Стимулювання MAP.

Федеральна Установа з Економіки та Експортного Нагляду Німеччини BAFA, що відповідає за ринкове просування геотермальних опалювальних систем потужністю до 100 кВт, посприяло минулого року реалізації близько 8500 систем, порівняно з вельми незначним показником 2015 року – приблизно 1900 інсталяцій.

На думку Федеральної Геотермальної Унії Німеччини (BVG), головна причина полягає у реорганізації Програми Ринкового Стимулювання MAP та її адаптації до норм енергозаощадження. У квітні 2015 року були збільшені мінімальні компенсаційні виплати, а також поновлена ініціатива щодо просування геотермальних опалювальних рішень для новітніх будівель.

Розширення переліку геотермальних опалювальних рішень для активного просування суттєво вплинуло на реалізацію теплових насосів, що використовуються у геотермальних поверхневих системах. У 2016 році продаж теплових насосів цього типу збільшився на 21,8% у порівнянні з попереднім роком до позначки 20.700 систем, що засвідчили відповідні показники Федеральної Унії Опалювальної Галузі Німеччини та Федеральної Унії Виробників та Постачальників Теплових Насосів.

: tga-fachplaner / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.