Продаж кондиціонерів на базі теплового насосу перевищує конденсаційні котли

Продаж кондиціонерів на базі теплового насосу перевищує конденсаційні котли

ФРАНЦІЯ: Бритійський ринковий консультант і дослідник BSRIA виявив, що продажі кондиціонерів повітря / теплових насосів типу повітря-повітря перевершили минулого року продажі в країні конденсаційних котлів.

BSRIA оцінює, що ринок повітропровідних (або канальних) та не-повітропровідних спліт-систем, мульти-спліт-систем та мультизональних систем VRF збільшився у 2018 році до 589 000 одиниць, тоді як показних проданих конденсаційних котлів дорівнював 532 000.

Ринкові фахівці розглядають цей факт як важливу віху в розвитку кондиціоненрної галузі, що очікує подальшого різкого зростання, з огляду на рекордний показних продажу спліт систем на позначці 700 000 одиниць.

Зазначені темпи зростання впливають також на рівень гідрофторвуглецевих холодоагентів на ринку. За оцінками BSRIA, у 2018 році було продано близько 880 тон робочої суміші R410A в системах спліт та VRF, що охоплює заводську заправку, а також трубну холодоагентну заправку як частину інсталяційного пакету кожного кондиціонера. У порівнянні з R410A, показник продажу холодильного агенту з низьким Потенціалом Глобального Потепління GWP виносить 257 тон. Наразі, R32 використовується у Франції тільки в кондиціонерних системах нижче 5 к.с., що відповідає потужності охолодження приблизно 14кВт.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.