Продажі теплових насосів у Швеції зросли на 20% у першому кварталі поточного року

Продажі теплових насосів у Швеції зросли на 20% у першому кварталі поточного року

ШВЕЦІЯ: За даними Шведської Асоціації Виробників і Постачальників Систем Охолодження і Теплових Насосів Kyl & Värmepumpföreningen, продажі теплових насосів у Швеції протягом першого кварталу 2023 року зросли на 20%.

Продажі теплових насосів типу повітря-вода підвищилися на 40%, тоді як продажі геотермальних систем стали свідками 28% зростання.

На думку фахівців, основним драйвером вражаючих показників продажів теплових насосів стали високі ціни на енергоносії та відхід від викопного палива. “Ця тенденція зберігається, і попит на технологічні рішення, що можуть зменшити споживання енергії, надзвичайно високий”, коментує Anders Mårtensson, генеральний директор Асоціації Kyl & Värmepumpföreningen. “Ми також бачимо, що наші виробники активно готуються та інвестують як в інновації, так і в розширення своїх виробничих потужностей”.

“Для задоволення зростаючого попиту, галузь має залучати більш кваліфікованих технічних фахівців з холодильного обладнання та теплових насосів. Наявність спеціалістів високого професійного рівня стане ключовим питанням протягом багатьох років, не в останню чергу коли значна частина об’єктів нерухомості в Швеції потребуватимуть енергетичної модернізації з метою відповідності майбутнім вимогам законодавства Європейської Унії”, додає Mårtensson.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.