Теплові насоси продовжують динамічне зростання

Теплові насоси продовжують динамічне зростання

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: За інформацією Програми Сертифікації Систем Мікрогенерації MCS, за перші три місяці поточного року у Великій Британії було встановлено 8790 теплових насосів, що є другим найбільшим квартальним показником за всю історію роботи програми.

Загалом у березні було встановлено 3176 теплових насосів, що на 10% більше, ніж у попередньому місяці, і стало третім успішним місяцем за всю історію впровадження цієї опалювальної технології. Періодом з найбільшою кількістю інсталяцій став перший квартал 2022 року, коли було введено в експлуатацію 14 212 теплових насосів напередодні завершення дії програми заохочення відновлюваного побутового опалення Domestic Renewable Heating Incentive DRHI.

Кількість сертифікованих підрядників роботи з тепловими насосами зросла на 95 за квартал, довівши загальну кількість цих ринкових операторів до 1494, що на 17% більше, ніж у першому кварталі 2022 року.

Програма Сертифікації Систем Мікрогенерації MCS сертифікує, гарантує якість і забезпечує захист споживачів систем мікрогенерації та їх установників. На додаток до теплових насосів, вони охоплюють також технології відновлюваної електроенергії, як то сонячна фотоелектрична енергія, біомаса, вітер і тепло.

Останні результати досліджень демонструють деяке відставання теплових насосів від сегменту сонячних фотоелектричних установок, де протягом кварталу було встановлено 50 719 систем. Ця цифра свідчить про збільшення кількості сонячних фотоелектричних установок на 114% за той самий період 2022 року.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.