Теплові насоси: заклик до дії

Теплові насоси: заклик до дії

ЄВРОПА: Європейська Комісія закликала до активнішої реалізації запропонованого нею плану дій щодо теплових насосів для прискорення впровадження цієї технології в країнах Європейської Унії.

Використання ефективних теплових насосів у будівлях, промисловості та локальних теплових мережах вважається ключовим фактором для скорочення викидів парникових газів і досягнення цілей Європейської Зеленої Угоди Green Deal та ініціативи REPowerEU Європейської Унії.

План дій спрямований на прискорення розвитку ринку теплових насосів і досягнення Промислового Плану Зеленої угоди Green Deal Industrial Plan щодо встановлення щонайменше 10 мільйонів додаткових теплових насосів до 2027 року.

Отримана інформація щодо реалізації плану буде врахована Комісією підчас подальшої розробки та вдосконалення ініціативи. стосовно чого у другому кварталі 2023 року розпочнуться громадські консультації.

Комісія наполягає, що майбутнє партнерство має об’єднати Комісію, країни Європейської Унії, саму галузь, фінансові установи та навчальних провайдерів уздовж усього ланцюжка створення вартості теплових насосів з метою забезпечення можливості широкого розгортання цієї технології без погіршення стабільності електромережі.

За допомогою цільової комунікації план дій буде спрямований зокрема на надання громадянам, бізнесам і малим підприємствам легкодоступної інформації про існуючі рішення на базі теплових насосів, а також на готовність їхніх будівель, промислових підприємств і мереж до цієї технології. Спеціальне партнерство для набуття професійного досвіду в сегменті теплових насосів буде спрямоване на забезпечення оперативної відповіді на прогалину навичок в країнах Європейської Унії та сприяння розвитку експертного середовища в галузі.

Додаткова інформація: Теплові насоси – план дій для прискорення розгортання технології в країнах Європейської Унії.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.