У 2022 році на теплові насоси припадало 26% бізнесу

У 2022 році на теплові насоси припадало 26% бізнесу

НІМЕЧЧИНА: Нове нещодавнє опитування серед німецьких інсталяторів сантехніки, систем опалення та кондиціювання повітря показало, що у 2022 році на теплові насоси припадало близько 26% їх бізнесу.

Теплові насоси Daikin Altherma

Дослідження, проведене боннським ринковим оператором EUPD Research серед 351 німецького установника, підтверджує, що теплові насоси, особливо теплові насоси типу повітря-вода, відіграють дедалі важливішу роль у портфоліо інсталяторів.

Після рекордних продажів у 2022 році в першому кварталі поточного року було продано 91 500 теплових насосів для опалення, що на 110% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Підключення теплового насоса до фотоелектричної системи розглядалося в 37% установок – як нову інсталяцію, або як підключення нового теплового насоса до існуючої фотоелектричної системи. Незважаючи на очевидні переваги у поєднанні цих технологій, одночасна інсталяція обох разом може стати проблемою для монтажних операторів, оскільки, як повідомляється, існує занадто багато виробників з різними несумісними системами.

Комплексне дослідження Heat Pump Monitor можна переглянути та завантажити тут.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.