Велика Британія підготувала 8000 інсталяторів теплових насосів у 2023 році

Велика Британія підготувала 8000 інсталяторів теплових насосів у 2023 році

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Кількість кваліфікованих установників теплових насосів у Великій Британії минулого року зросла майже на 8000, що на 166% більше, ніж у попередньому 2022 році.

Згідно з новими даними Асоціації Теплових Насосів HPA, 7856 осіб пройшли кваліфікацію минулого року, що значно більше, ніж 2951, яких було кваліфіковано в 2022 році.

І хоча Асоціація HPA не спекулює щодо поточної кількості інсталяторів, попередні дані з галузевих джерел свідчать, що існуюча кількість може становити близько 14 000. За умови збереження поточної динаміки цифр, Велика Британія стане на шлях до підготовки приблизно 27000 кваліфікованих інженерів, які знадобляться до 2028 року для досягнення урядових цілей щодо декарбонізації опалення.

Не зважаючи на те, що останні дані не дозволяють визначити, чи кваліфіковані спеціалісти наразі працюють у секторі, експоненціальне зростання підкреслює зростаючий інтерес та інвестиції в теплові насоси у Великій Британії.

Багато з 10807 осіб, які пройшли кваліфікацію протягом останніх двох років, отримають гранти від різних державних стимулюючих програм, включаючи Навчання Навичкам Житлової Декарбонізації Home Decarbonisation Skills Training Competition, тренінги з підвищення професійної кваліфікації та існуюча програма підготовки опалювальних фахівців Heat Training Grant.

У заяві HPA зокрема зазначено: “Оскільки протягом наступних 13 місяців програма Heat Training Grant зможе підтримати близько 6000 додаткових стажистів теплових насосів в Англії, ми очікуємо, що ця тенденція зростання продовжиться в 2024 році”.

“Ми наразі є свідками ключового моменту в переході до прискорення розгортання теплових насосів, і цей сектор лідирує в цьому”, наголощує Laura Needham, голова робочої групи з навчання Асоціації HPA. “За підтримки уряду опалювальна галузь інвестує в створення міцної основи для підготовки робочої сили, необхідної для досягнення наших цілей вуглецевої нейтральності. Таке значне збільшення кількості кваліфікованих монтажників теплових насосів свідчить про те, що зміни відбуваються. Наявність кваліфікованої, компетентної та відданої мережі інсталяторів теплових насосів має життєво важливе значення для успіху досягнення урядових цілей чистих нульових викидів вуглецю”.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.