Виробники теплових насосів зміцнюють свій бізнес в Європі

Виробники теплових насосів зміцнюють свій бізнес в Європі

В Європі стрімко зростає попит на теплові насоси як засіб енергозбереження та захисту навколишнього середовища . У цьому контексті виробники теплових насосів зміцнюють свій бізнес в Європі, за рахунок розширення виробництва, відкриття центрів науково-технічних досліджень та розробок (R&D), збільшення  продажів та інших можливостей.

3 жовтня 2022 року компанія Panasonic оголосила, що її підрозділ Heating & Ventilation A/C Company прискорює стратегію розвитку свого бізнесу теплових насосів класу «повітря-вода» (ATW) в Європі. Компанія інвестує близько 50 мільярдів Ієн (приблизно 343,4 мільйона доларів США) до кінця фінансового року, який закінчиться в березні 2026 року, для розширення виробничих потужностей на своїх заводах в Чеській Республіці та Малайзії. У середньостроковій перспективі  Panasonic суттєво  розширить свої виробничі потужності, прагнучі створити структуру, яка буде здатна виробляти 1 мільйон блоків на рік. У 2023 році компанія відкриває науково-дослідницький центр з якості повітря та кондиціонування повітря, включаючи теплові насоси ATW, для розширення можливостей розробки нових технологій.. Panasonic також розширить модельний ряд теплових насосів класу ATW, випустивши в травні 2023 року в Європі три нові моделі для житлових приміщень, працюючих на пропані (R290), що для японського виробника станеться вперше, і має намір більш ніж в два рази збільшити модельний ряд до кінця фінансового року, що закінчується в березні 2026 року.

3 жовтня 2022 року компанія Daikin Europe оголосила про розширення своєї німецької виробничої бази теплових насосів у Güglingen.

З цією метою компанія Daikin придбала сусідню земельну ділянку площею 22 000 м² з виробничими та офісними приміщеннями. Реконструкція та інтеграція потужностей на існуючій виробничій платформі дозволить німецькому заводу Daikin збільшити свої поточні обсяги більше ніж у три рази до 2025 року.

Побутові теплові насоси компанії, які продаються в Європі, повністю розроблені та виготовлені в Європі. Інвестиції у фабрику в Німеччині засновані на стратегії Daikin наближеності виробництва до ринків збуту.

Це оголошення з’явилось  невдовзі  за подібними оголошеннями про розширення заводу теплових насосів в Бельгії та про будівництво нового заводу теплових насосів у Польщі. Раніше компанія Daikin Europe також оголосила, що активізує свою науково-дослідницьку діяльність, і новий Центр розвитку EMEA в місті Ghent (Бельгія), готовий стати глобальним центром Daikin по тепловим насосам.

14 жовтня 2022 року компанія Midea Building Technologies (MBT) заклала перший «камінь» у фундамент своєї нової європейської виробничої та науково-дослідницької бази на заводі Clivet у місті Feltre, північно-східна Італія. У 2016 році MBT придбала 80% акцій компанії Clivet, основна продукція якої це чиллери, теплові насоси, установки обробки повітря (AHU) і системи очищення. Виробнича та операційна площа Clivet у Feltre перевищує 50 000 м2, де працює понад 700 співробітників. Нову виробничу базу планується побудувати в три етапи, включаючи виробничі лінії, допоміжні засоби та науково-дослідницький центр теплових насосів. Після завершення цього будівництва, Midea скоротить термін доставки водяних насосів, пластинчастих теплообмінників та інших ключових компонентів теплових насосів, які виробляються в Європі, а також теплових насосів, які були замовлені в Європі, підвищивши ефективність своїх рішень в галузі  теплових насосів в Європі та ефективність доставки, а також стимулюючи вирішення проблеми безпеки глобального ланцюга поставок комплектуючих для виробництва теплових насосів.

Viessmann Group будує нову виробничу ділянку в місті Legnica (Польща), для свого найбільшого бізнес-напряму – кліматичних рішень. Відповідно до оголошення компанії цієї весни, вона планує історично рекордні інвестиції в розмірі 1 мільярда євро (приблизно 1,01 мільярда доларів США) у розширення виробництва теплових насосів і екологічних рішень протягом наступних трьох років. Інвестиції понад 200 мільйонів євро (приблизно 201,5 мільйона доларів США) у новий польський завод є ключовим компонентом в переході компанії та її існуючих заводів на екологічно чисті кліматичні рішення та розширення виробництва теплових  насосів. Нова будівля з високоефективними тепловими насосами на основі природних холодоагентів, а також технологіями автоматизації та екологічності займає площу близько 50 000 м2. Після завершення будівництва у 2023 році новий завод Viessmann значною мірою сприятиме постачанню теплових насосів на ринки Центральної та Східної Європи. До кінця 2022 року Stiebel Eltron, що базується в Німеччині, очікує виготовити рекордні 80 000 теплових насосів, що на 60% більше, ніж у 2021 році. Stiebel Eltron також прагне досягти ще одного рекорду з продажів цього року та доходів у 1 мільярд євро (приблизно 1,01 мільярда доларів США). У найближчому майбутньому, компанія планує подальші інвестиції в розмірі понад 600 мільйонів євро (приблизно 604,6 мільйонів доларів США) у свої виробничі потужності та можливості науково-дослідницьких робіт для теплових насосів.

: E-JARN / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.