Європа встановить понад 43 млн. теплових насосів до 2030 року, що забезпечить теплом половину будівель

Європа встановить понад 43 млн. теплових насосів до 2030 року, що забезпечить теплом половину будівель

БЕЛЬГІЯ: Хоча до кінця 2030 року в Європі буде додатково встановлено близько 43,2 млн. теплових насосів, цього може виявитись недостатньо для виконання планів ініціативи REPowerEU, що передбачає встановлення приблизно 60 млн. цих систем.

З урахуванням існуючих 20 млн. теплових насосів, і враховуючи, що деякі з них будуть замінені новими, загальний парк теплових насосів в Європі становитиме близько 60 млн. систем до кінця 2030 року. Однак цього буде недостатньо для декарбонізації систем опалення та охолодження до 2050 року, як того вимагає кліматичний закон Європейської Унії.

Ці прогнози Європейської Асоціації Теплових Насосів EHPA базуються на нещодавно оприлюднених зведених експертних рекомендаціях національних асоціацій-членів EHPA.

EHPA звинувачує низку перешкод, з якими стикається галузь, зокрема той факт, що ринок все ще значно схиляється на користь викопного палива з точки зору субсидій та оподаткування.

EHPA-projection.jpg

“Розгортання теплових насосів продовжується, але для декарбонізації опалення та охолодження уряди створюють амбітнішу структуру, що робить чисте опалення найдоступнішим для всіх”, зазначає Thomas Nowak генеральний секретар EHPA. “Спотворене ціноутворення, що надає перевагу газу, а не електроенергії, має бути виправлене з метою заохочення більшої кількості кінцевих користувачів до переходу на екологічні кліматичні рішення та винагородження їх нижчими рахунками за опалення. Ціна на електроенергію має бути не більше ніж удвічі дорожчою за газ”.

Щодо конкретних країн, то до 2030 року європейським лідером буде Франція з понад 8 млн. додаткових теплових насосів для опалення та підготовки побутової гарячої води, за якою йтимуть Німеччина та Італія. На ці три країни вже припадає 47% ринку.

Europe to add over 43 million heat pumps by 2030.png

Окрім Польщі, за інформацією EHPA, основне очікуване зростання припадає на Західну Європу. Асоціація стверджує, що більше країн мають проявляти амбітніші цілі та діяти активніше з метою ініціації швидких змін.

Подробиці: https://www.ehpa.org

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.