Європейська Енергетична Конференція презентуватиме інноваційні технології

Європейська Енергетична Конференція презентуватиме інноваційні технології

Італія: На тлі глобального виведення з ринку гідрофторвуглецевих холодильних агентів, цьогорічний Європейський Семінар з питань новітніх охолоджувальних та кліматичних технологій набуває особливого значення.

Захід, що відбудеться 9-10 червня 2017 року у Міланському Політехнічному Університеті, 17-та Європейська Конференція з останніх технологічних розробок у галузі охолодження та кондиціювання повітря фокусуватиметься на правилах та нормах стосовно пофлюорованих газів, а також передових екологічно безпечних холодоагентних альтернатив.

Співорганізаторами Конференції виступатимуть Організація Об’єднаних Націй UNEP, Паризький Міжнародний Інститут Охолодження IIR, Італійська Асоціація Охолоджувальних Інженерів ATF, Дослідницький Центр Galileo CSG та Європейський Енергетичний Центр EEC-ECT. Під патронажем Італійського Головування Ради Міністрів, Конференція привертатиме увагу найбільш видатних галузевих експертів, а також очільників провідних світових організацій.

Перша сесія Конференції концентруватиметься на «природніх» холодильних агентах та гідрофторолефінах, на додаток до дискусій щодо постійно зростаючої необхідності у енергетичній ефективності. Другу сесію буде присвячено новітнім розробкам компонентів та систем, а також важливим енергетичним та екологічним питанням.

P1260461-creazione-panorama.jpgКонференція продовжить свою роботу в суботу 10 червня обговоренням необхідності єдиного глобального підходу до законодавства та сертифікації, та важливості безпеки у поводженні з займистими (низькі A2L або високі A3) холодоагентами. Четверта сесія приверне увагу учасників заходу до сучасних технологій у сегменті транспортування, збереження, консервації та охолодження харчової продукції.

П’ята і остання сесія Конференції, яку організовано у співпраці з Університетом Генуї та Європейським Енергетичним Центром Единбургу, зосередиться на інноваційних технологіях, як то охолодження за допомогою поновлюваних джерел енергії, теплові насоси на базі CO2, системи централізованого опалення, абсорбційні холодильні машини та магнітне охолодження.

Міжнародний дводенний семінар, організований Дослідницьким Центром Galileo та Європейським Енергетичним Центром з Великої Британії, проходитиме у головному конференц залі Міланського Політехнічного Університету у Piazzale Leonardo da Vinci.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.