Європейська Унія погоджується з ревізією енергетичного маркування

Європейська Унія погоджується з ревізією енергетичного маркування

Європа: Європейський Парламент та Комісія погодилися з необхідністю перегляду маркування енергоефективності, що замінить існуюче маркування від A+++ до G на більш зрозуміле від A до G.

Ініціатива спрямована на підвищення загального сприйняття та розуміння енергетичного маркування та допомогу замовникам у більш поінформованому виборі технологічного рішення. Захід також супроводжуватиметься впровадженням відкритої бази даних, що має полегшити порівняння енергоефективності побутового обладнання.

Успіх енергетичного маркування – після його введення 20 років тому – підштовхує до розробки все більш енергоефективної продукції, що значно ускладнює розуміння існуючої енергетичної лейби.

Наразі, найефективніша продукція в категорії від A+ до A+++ вважається оманливою та приховує потенційну значну різницю в енергоефективності.

Вперше Комісія запропонувала повернутися до початкового енергетичного маркування від A до G у липні 2015 року.

«Технологічні інновації дозволяють громадянам Європи користуватися найбільш просунутою продукцією на ринку, тому настав час осучаснення енергетичного маркування», заявив віце президент Енергетичної Унії Maroš Šefčovič.

Текст уроди має наразі бути формально затверджений Європейським Парламентом та Комісією. Після ухвалення обома співавторами законопроекту, переглянутий Регламент Енергоефективного Маркування буде оприлюднено у Офіційному Журналі Унії.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.