ЛІКОНД проводить семінар для опалювального ринку

ЛІКОНД проводить семінар для опалювального ринку

27 жовтня поточного року, в столичному готелі Русь, компанія ЛІКОНД провела для представників власної дилерської мережі, проектних організацій та незалежних опалювальних підприємств, техніко-комерційний семінар на тему ‘Економічне опалення на основі теплових насосів Daikin Altherma і спліт-систем для оптимального опалення’.

Захід відкрив директор компанії ЛІКОНД Володимир Степура з корпоративною історією та сьогоденням провідного світового кондиціонерного лідера DAIKIN. Окрім того, фахівець детально ознайомив учасників семінару з механізмом захисту дилерських організацій, що беруть участь у реалізації кліматичних проектів на базі обладнання DAIKIN.

Олег Корнієнко, керівник напрямку теплових насосів DAIKIN Altherma в компанії ЛІКОНД, представив слухачам теплові насоси виробництва DAIKIN в якості теплового джерела, повну лінійку опалювальної продукції, а також модельний ряд високотемпературного та низькотемпературного обладнання DAIKIN Altherma.

Костянтин Лобановський, головний інженер компанії ЛІКОНД, розповів українським опалювальним професіоналам про приклади стандартних застосувань та розрахунку теплових насосів DAIKIN Altherma типу повітря-вода виробництва DAIKIN, а також про спліт-системи для оптимального опалення виробництва компанії DAIKIN.

Захід відвідало близько 80 опалювальних фахівців, що працюють або мають наміри працювати з тепловими насосами Altherma виробництва компанії Daikin на українському ринку опалення. Після закінчення семінару, керівники та представники українських інсталяційних опалювальних компаній дилерської мережі ЛІКОНД використали слушну нагоду поспілкуватися у неформальному оточенні зі своїми колегами та менеджерами компанії ЛІКОНД, а також обговорити найбільш актуальні ринкові питання.

: ЛІКОНД / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.