Вебінар компанії ЛІКОНД з теплових насосів DAIKIN Altherma 3 на холодоагенті R32

Вебінар компанії ЛІКОНД з теплових насосів DAIKIN Altherma 3 на холодоагенті R32

Теплові насоси, як опалювальне рішення для заміни бойлерів на викопному паливі, набирають популярності не тільки в країнах ЄС, а також і в Україні. Технологія теплового насосу з повітряним джерелом тепла, яку просувають основні японські бренди, в тому числі лідер в цьому сегменті кліматичного ринку Європи компанія DAIKIN,  отримала безпрецедентний розвиток за останні 20 років.

11 жовтня поточного року компанія ЛІКОНД, офіційний дистриб’ютор кліматичних рішень компанії DAIKIN в Україні, провела в своєму офісі технічний вебінар на тему ‘Нова генерація теплових насосів розробки DAIKIN 2023 року та схеми їх застосування’. В вебінарі прийняли участь  представники інжинірингових компаній, інсталятори та проектувальники, які незважаючи на складну ситуацію в країні, продовжують працювати на українському опалювальному ринку.

Олег Корнієнко, керівник напрямку теплових насосів DAIKIN Altherma в компанії ЛІКОНД, ознайомив слухачів вебінару з номенклатурою низькотемпературних теплових насосів Daikin Altherma 3 R F PowerPact на холодильному агенті R32, особливостями їх підбору та налаштування за допомогою різноманітних опцій, що пропонує компанія DAIKIN.

Костянтин Лобановський, головний інженер компанії ЛІКОНД, ознайомив слухачів заходу з номенклатурою невеликих реверсивних інверторних чиллерів Daikin EWYT-CZ моноблочного та спліт виконання, а також із схемами застосування теплових насосів і найбільш поширеними рекомендаціями підчас проектування, підбору та експлуатації даного виду обладнання.

Захід віртуально відвідали близько 50 фахівців опалювального ринку України та дилерських підприємств компанії ЛІКОНД з різних регіонів України, які щоденно стикаються як з питаннями як проектування, підбору, інсталяції найбільш оптимальних та енергоефективних опалювальних рішень для застосування на об’єктах своїх замовників так і з технічним обслуговування теплових насосів.

Після закінчення вебінару фахівці компанії ЛІКОНД надали свої кваліфіковані відповіді на низку запитань збоку представників українського опалювального ринку.

: ЛІКОНД /

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.