Звернення компанії «ЛІКОНД»

Звернення компанії «ЛІКОНД»

Шановні клієнти та партнери!

Компанія "Ліконд" повністю усвідомлює важливість і необхідність заходів щодо захисту здоров’я людей і запобігання поширенню коронавірусной інфекції Covid-19 в Україні. Ми робимо все можливе, щоб знизити ризик зараження і зберегти той робочий темп та рівень співпраці, до якого ви звикли. Всі підрозділи "Ліконд" – офіс, склад, логістика та сервіс — працюють у штатному режимі та знаходяться на зв’язку.

Як офіційний дистриб’ютор DAIKIN (Японія) та ексклюзивний дистриб’ютор HOVAL (Ліхтенштейн) в Україні, компанія "Ліконд" постійно контактує із виробниками, щодо поточної ситуації із відвантаженням та поставкою продукції в Україну. На даний час, суттєвих затримок у постачанні обладнання немає, продукція відвантажується і надходить в Україну, згідно узгоджених обсягів та термінів.

Як відомо, на період карантину, запровадженого КМДА у м.Києві, усі масові заходи скасовано, а підприємствам рекомендовано перевести працівників на віддалену роботу. Задля зниження ризиків для здоров’я наших співробітників, ми із свого боку, вживаємо низку заходів.

Так, співробітники, які користувались громадським транспортом і не мають змоги дістатись до роботи власним авто, працюють наразі дистанційно.

У приміщеннях здійснюються заходи, щодо дезинфекції робочих місць, підлоги та інших поверхонь. Усі відрядження працівників компанії скасовано. Всередині компанії усі наради, зустрічі та переговори максимально переведено у телефонний та онлайн-режим, за допомогою сучасних засобів зв’язку та Інтернет-технологій.

Всі працівники поінформовані, щодо необхідності дотримання рекомендації МОЗ – часто і ретельно мити руки з милом , дотримуватись відстані 1,5-2 метри одне від одного, у разі необхідності, застосовувати медичні маски, слідкувати за своїм самопочуттям і у разі виявлення симптомів коронавірусу негайно звертатись до лікаря.

Впевнені, що разом ми вирішимо усі питання та подолаємо тимчасові проблеми, спричинені пандемією коронавірусу і повернемось до звичайного способу життя. А поки діємо відповідно до рекомендацій влади, медиків і згідно наших корпоративних цінностей — лояльності та партнерства.

Бережіть себе та будьте здорові !

: ЛІКОНД /

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.