Про компанію «Ліконд»

Компанія ЛІКОНД успішно працює на кліматичному ринку України більше 20 років та вважається одним з ключових гравців, який багато в чому визначає вектори розвитку ринку.

Компанія ЛІКОНД поставляє широкий спектр обладнання від світового лідера у виробництві кліматичної техніки – корпорації DAIKIN (Японія) для приміщень комерційного, промислового, громадського та житлового призначення:

  • Побутова гамма кондиціонерів (спліт-системи, мультиспліт-системи) і очищувачі повітря;
  • Напівпромислові (серія SkyAir) і промислове обладнання (системи чиллер-фанкойл, інтелектуальні мультизональні системи VRV, конденсаторні установки);
  • Теплові насоси (типу «повітря-повітря», «повітря-вода», «земля-вода»).

ЛІКОНД є єдиним офіційним дистриб’ютором DAIKIN українського походження в Україні, безпосередньо співпрацюючи з європейської штаб-квартирою DAIKIN Europe N.V. Все обладнання поставляється в Україну легально, з проходженням необхідних митних процедур, на всю техніку надається гарантія від виробника.

Компанія ЛІКОНД також є офіційним представником HOVAL (Ліхтенштейн) в Україні – провідного європейського виробника децентралізованих систем вентиляції.

Займаючи істотну частку кліматичного ринку в Україні, ЛІКОНД є прихильником цивілізованого ведення бізнесу, згідно з європейськими нормами і правилами, в основі яких – чесні і прозорі умови співпраці, довірчі відносини з партнерами. Дилерська мережа ЛІКОНД налічує понад 500 компаній-партнерів по всій території України. Філії та регіональні представники ЛІКОНД працюють в Дніпрі, Харкові, Одесі. Філія в Сімферополі тимчасово недоступна у зв’язку з російською окупацією Криму.

Володіючи величезним досвідом роботи на ринку, компанія ЛІКОНД є надійним професійним партнером, надаючи різнобічну підтримку дилерам, в тому числі, консультації з підбору обладнання та супровід за участю дилерів в тендерах.

З метою якісного обслуговування клієнтів і впровадження новітніх технологій, Навчальний центр ЛІКОНД постійно проводить семінари-тренінги з підвищення кваліфікації для фахівців компаній-дилерів, монтажників і працівників сервісних служб, а також архітекторів-дизайнерів і проектувальників.

Основні переваги співпраці з компанією ЛІКОНД наступні:

  • Для дилерів – регулярні поставки обладнання за оптимальними цінами, доставка в будь-яку точку України, навчання, консультації, технічна, сервісна і рекламна підтримка.
  • Для кінцевих споживачів – поставка високоякісного надійного обладнання, яке забезпечить максимальний комфорт в приміщеннях на довгі роки, а також високі показники енергоефективності, безпеки і екологічності.
  • Для проектувальників – можливість втілити сміливі ідеї і складні проекти, із застосуванням найсучаснішого обладнання.
  • Для корпоративних клієнтів – поставка високоякісного, надійного обладнання, яке забезпечить безперебійну роботу, рентабельність і повернення вкладених інвестицій.
  • Співпрацюючи з ЛІКОНД, кожен знайде свою вигоду, при цьому всі без винятку знайдуть надійного професійного партнера в сфері створення внутрішнього клімату.

Будемо раді знайомству, запрошуємо до співпраці!

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.